Amishok lettek Borsa Brown új regényének főszereplői

0
2471
az iróná és az amishok

16 ezer kilométert utazott az írónő, hogy találkozzon könyve szereplőivel. A modern kor emberének érthetetlen és megfejthetetlen, miként lehet autó, számítógép, elektromosság nélkül élni, és elutasítani minden kényelmet, amit a technológia kínál. Az amishok úgy élnek, mintha egy véget nem érő történelmi film forgatásán lennének, nem csoda, hogy mindig különös figyelemmel tekintett rájuk a világ. Borsa Brown írónő új regényében az amishok földjére álmodott meg egy erotikus-romantikus történetet.

Hogyan lehet hitelesen megírni egy olyan regényt, amely egy teljesen elzárt közösségben játszódik? Úgy, ha az író közülük való, vagy ha valamilyen csoda folytán beengedik maguk közé. Borsa Brown, a nagysikerű Arab-sorozat szerzője új erotikus-romantikus regényfolyamában is egy elzárt, ismeretlen világba kalauzolja az olvasóit. A magyar erotikus regények legsikeresebb képviselője Gyalázat-trilógiáját az amishok földjére, Sarasotába helyezte.

Az amishok teljesen elzárkóznak a modern világtól

A mai napig rendkívül furcsának és egzotikusnak számító népcsoport körülbelül 200 000 főt számlál elszórva az Egyesült Államok és Kanada területén, egyes közösségeik még mindig lovakkal és lovaskocsikkal járnak, és szó szerint betartják a Biblia tanait. Teljes mértékben elzárkóznak a modern világtól, egyszerűen és tisztán élnek. Ebbe a nem mindennapi, zárkózott közegbe álmodta meg új, erotikus-romantikus történetét Borsa Brown, aki a napokban jött haza az amishok földjéről, Sarasotából, 16 000 kilométerre Magyarországtól.

„Egy írónak fantasztikus érzés, amikor a szeme előtt elevenedik meg a könyv. Szerencsés vagyok, mert velem megtörtént” – kezdte a magyar írónő, akit teljesen elvarázsolt regényének helyszíne.

„A Gyalázat trilógiám az amishok elzárt világába enged betekintést, ezért a kutatómunka nélkülözhetetlen volt. Messzire vitt az utam. Az amishok maguk közé engedtek, láthattam a mindennapjaikat, és cseppet sem zárkóztak el tőlem. Láthattam a kézimunkaműhelyüket, amiben mesés takarókat varrnak, az asztalos – üzemet, amiben azokat a bizonyos színes hintaszékeket faragják. Közös tengerparti élmény is volt, noha ők kicsit másképp értelmezik a strandolás fogalmát” – mondta az Álomgyár kiadó szerzője, aki Az Arab című sorozatának köteteivel minden eladási toplistát többször vezetett, eddig megjelent 10 könyvét több mint 100 000 példányban adták el, négyszer is jelölték Aranykönyv díjra. Legsikeresebb regényét hamarosan tizedjére kell utánnyomni, mert minden példányt elkapkodtak a boltok polcairól.

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .